Vychytené aquaparky na Slovensku vám ponúknu služby na vysokej úrovni

Pokiaľ milujete leto, vodu a kúpanie, určite ste už niekedy zavítali do niektorého z aquaparkov na Slovensku. Môžete ich nájsť takmer v každom kúte Slovenska, a nemusíte tak cestovať stovky kilometrov. Vďaka svojim bohatým službám si v nich nájde to svoje každá veková kategória, a tak sú návštevy našich vodných svetov čoraz obľúbenejšie medzi rodinami s deťmi. Najmä naše ratolesti sa nevedia nabažiť zábavy na vodných atrakciách. Sú totiž také bohaté, že absolvovať všetky dá určite zabrať aj tomu najšikovnejšiemu. Vedeli ste o tom, že aquaparky na Slovensku je možné navštevovať celoročne? Poďte sa spolu s nami pozrieť, aké ďalšie prekvapenia skrývajú naše vodné svety.

tobogán

Prečo sa oplatí navštíviť naše vodné oázy zábavy a oddychu?


Ako sme už vyššie spomínali, dnes sú služby všetkých aquaparkov na Slovensku na naozaj vysokej úrovni. Keďže vodu čerpajú prevažne z termálnych prameňov, voda v bazénoch má pre náš organizmus blahodarné účinky. Bazény sú zamerané rôznorodo – na zábavu, relax, masáž či plávanie. Okrem bazénov sa oplatí zájsť aj do sauny. Bez sauny si totiž mnohí z nás už kúpanie v bazéne ani nevedia predstaviť, pretože bazén a sauna ide ruka v ruke. Ak sa radi nechávate hýčkať, masáž vo wellness centre bude pre vás to pravé. Niektoré aquaparky ponúkajú tiež možnosť ubytovať sa priamo v areáli, a tak nemusíte chodiť ďaleko na to, aby ste si splnili sen o dokonalej dovolenke.

aquapark

Aj v zimných mesiacoch môže byť ten správny čas navštíviť aquaparky na Slovensku


Niektorí z nás radi spoja zimnú lyžovačku s kúpaním v bazénoch s termálnou vodou. Takmer všetky aquaparky na Slovensku majú svoje brány otvorené aj cez zimnú sezónu. Je pravda, že nie všetky bazény sa dajú využiť, no nič to nemení na tom, že si môžete užiť kúpanie v príjemnej teplej vode aj počas krutých mrazov. Práve zima je ako stvorená na to, aby ste si okrem bazénov užili aj chvíľku sami pre seba v parnej saune. Pre najmenších sú v mnohých aquaparkoch na Slovensku pripravené aj vnútorné tobogány a iné atrakcie, a tak si pobyt na tomto čarovnom mieste dokážu užiť rovnako ako počas horúcich letných dní.

Spoznajte čaro vodných svetov na Slovensku a kliknite na stránku http://nasavoda.sk/.