Zoznamovanie sa cez internet

V živote človeka zväčša príde bod, keď si povie, že by bolo na čase sa usadiť, nájsť si životného partnera, mať deti a fungujúcu domácnosť. Tí šťastnejší už v tej chvíli poznajú toho jediného, pravého, človeka, s ktorým chcú začať pracovať na týchto cieľoch a celý život spolu dosahovať aj všetky ďalšie ciele. Je ale pomerne nemalá skupina ľudí, ktorá takéto šťastie nemá. Nedarí sa im nájsť spriaznenú dušu, nikoho s kým by si dostatočne rozumeli. Práve táto skupina ľudí sa uchyľuje k zoznamovaniu sa cez internet.

klávesnice

Na internete môžete nájsť naozaj veľké množstvo rôznych stránok a aplikácii, ktoré slúžia tomuto účelu. Niektoré z nich sú povestné skôr tým, že tam nájdete známosť na jednu noc, iné zase zaručujú vysokú úroveň ľudí, ktorých tam nájdete a narazíte tiež na stránky, kde nájdete napr. len kresťanov. Výber je len na nás a na tom, čo vyhľadávate.

Podelím sa s vami o moje skúsenosti z jednej z kresťanských zoznamovacích stránok. V čase keď som si svoj profil založila, som bola už niečo vyše roka nezadaná. Som však ešte mladá a zoznamovanie online som vždy skôr odsudzovala. Zvedavosť však zvíťazila a ja som sa rozhodla skúsiť šťastie. To, že sa však skôr len dobre pobavím a nič vážne z toho nebude, som pochopila veľmi rýchlo. Väčšina správ bolo veľmi priamych, jasných, od mužov po tridsiatke, ktorí ma niekedy dokonca priamo žiadali o ruku, lebo ich rande už  prestali baviť. Keď to zhrniem, na každých 10 pokusov o začiatok konverzácie som v rámci svojich kritérií odpísala na jednu, maximálne dve správy. Z približne dvadsiatich piatich konverzácii vydržali dve, ktoré trvajú asi mesiac a stoja za to. Spoľahlivo však môžem povedať, že ani jeden z týchto mužov nie je môj pravý.

podnikatelka

Poznám niekoľko párov, ktoré sa spoznali vďaka online stránkam na to určeným. Majú dlhotrvajúci a fungujúci vzťah a sú spolu šťastní. Takže určite sa vám môže pošťastiť. Oveľa pravdepodobnejšie však je, že sa nič také nestane a vy budete musieť svojho princa stretnúť v tom reálnom svete.