Ryobi

Japonsko sa nazýva aj krajinou vychádzajúceho slnka. Pochádzajú z nej vysoko vzdelaní a kultivovaní ľudia a práve Japonci sa môžu pýšiť jedinečnou kultúrou a vysokou kvalitou výrobkov. Z tejto krajiny pochádza aj značka zaoberajúca sa výrobou a predajom náradia. Touto značkou je Ryobi. Bola založená už v roku 1943,to znamená, že na trhu už dávno nie je nováčikom a vo svojom odbore sa vyzná.

stiahnuť (1)

Ryobi náradie DMnaradie.sk disponuje skvelým pomerom ceny a kvality. Každý jeden kus je vyrábaný s presnosťou a značka sa môže pochváliť hlavne spoľahlivosťou. Medzi najpredávanejšie produkty patria napríklad rôzne sady vŕtacích a skrutkovacích bitov. Nájdete ich v rozličných veľkostiach. Sada so 100 kusmi týchto súčiastok stojí okolo 40 eur a s počtom obsahujúcich súčiastok sa cena zvyšuje. Okrem toho nájdete v ich ponuke meniče napätia, kosačky, vŕtačky, vertikulátory či brúsky. Populárny produkt je rozhodne aj box na náradie, ktorý nájdete v rôznych objemoch. Napríklad box s objemom 21 litrov stojí asi 40 eur. Ak vlastníte viac náradia a potrebujete o niečo väčší box, možno bude pre vás výhodnejší 37 litrový, ktorého cena sa pohybuje okolo 54 eur.

stiahnuť

Veľmi obľúbenými sú aj Ryobi kosačky, ktoré váš trávnik premenia na jedno príjemné miesto. Existuje viacero druhov, líšia sa najmä šírkou záberu. Cena kosačiek je približne do 400 eur, samozrejme, že každá sa cenovo líši podľa svojich parametrov.

Určite sa pozrite aj na špeciálne brúsky, ktoré táto japonská značka ponúka. Okrem spomenutých výrobkov si môžete k nim zakúpiť aj príslušenstvo, s ktorým bude práca ešte jednoduchšia.

Ak je vaše hobby práve práca v záhrade či opravovanie pokazených v domácnosti, alebo ste firma zaoberajúca sa podobnými vecami, určite vyskúšajte produkty od tejto značky. Ich kúpu nebudete ľutovať a budete sa pýšiť novými výrobkami práve od japonského Ryobi. Vyskúšajte sami!