Atraktívna tantra masáž

Je dosť možné, že veľa ľudí si pod označením masáž dodnes vybavia nejakú bielu postreľ, na nej ležiaceho človeka a nad týmto človekom maséra, ktorý mu napr. masíruje boľavý chrbát. Povedzme si priamo, že takáto predstava môže na niekoho pôsobiť nudne. Ak dotyčný človek necíti nejaké prudkejšie fyzické bolesti, tak si myslí, že služby spojené s masérskymi technikami ho nemusia zaujímať. Ak ale našu tému ukončíme v tomto bode, tak nespomenieme jednu dôležitú vec.

  • Existuje veľa typov masáží a niektoré z nich pôsobia skutočne zaujímavo. A z tých stoja za zmienku napríklad tie tantrické.

sexy žena

Tí, ktorí s ňou už mali skúsenosť alebo majú bližšiu predstavu o čo ide, tak ich predstava môže byť o všeličom, ale určite nie nudná či nezáživná. Už len z toho dôvodu, že tantra masérky Bratislava Bratislavatantra.sk využívajú pri svojich originálnych technikách sexuálnu energiu.

Sexuálna energia je jednou zo základných a dôležitých esencií života. A samozrejme platí to aj pre život ľudský. Sexualita má svoj význam v tom, že kvôli nej je vlastne možné rozmnožovanie a intímne zblíženie dvoch zamilovaných ľudí. Má ale aj ďalšie vlastnosti a významy. A to napríklad tie spojené so schopnosťou dokonale sa uvoľniť, zrelaxovať a odstrániť z tela aj mysle ťaživé bloky.

  • Toto sa dá dosiahnuť v prípade, ak sa sexualite venuje dostatočná pozornosť. Nielen tým klasickým sexom, ale aj spôsobom, akým je práve už spomenutá tantra masáž.

žena, pocity, erotika

To konkrétne znamená spôsobom, akým sú veľmi príjemné senzuálne dotyky po celom tele. Tie sa v tomto prípade zameriavajú na prednú časť tela, takisto na hlavu a končatiny. Dôležitá je pri tejto masáži práce s erotogénnymi zónami, a to aj s tými najviac intenzívnymi, ktoré sa nachádzajú v oblasti intímnych partií. Masáž dokáže byť natoľko intenzívna, že k nej prichádza k sexuálnemu uvoľneniu (orgazmus).