Rešpektujte svoj vlastný názor

Ak je niekto so sebou naozaj neustále nespokojný, tak si môžete byť na stopercent istý tým, že to bude žena. V dnešnej dobe nájdete len skutočne veľmi málo žien, ktoré sú so sebou spokojné. Sú rady za to, ako vyzerajú, milujú svoj väčší nos a milujú aj svoje krivé nohy. Takmer každá z nás si na sebe všíma predovšetkým nedostatky. Občas si dokonca pripadáme namyslené, keď sa pozrieme do zrkadla a samy o sebe si pomyslíme, že vyzeráme vážne a skutočne dobre. Asi nemusíme hovoriť o tom, že je to hlúpe. Povedať sama sebe, že vyzeráte dobre? Veď to by ste predsa mali robiť každý deň, no nie?

modelka
 
Naučte sa chváliť samú seba
 
Hovorí sa, že samochvála smrdí, no verte tomu, že nemôžete čakať na to, keď vás pochváli niekto iný. Je to predsa na vás, vy musíte byť so sebou spokojná, len tak s vami môže byť spokojné aj vaše okolie, no nie? Verte tomu, že je možno najprv skutočne ťažké sa postaviť pred zrkadlo a povedať si, že dnes vyzeráte naozaj dobre. Možno bude ťažké sama sebe povedať aj to, že dnes ste teda odviedli naozaj veľmi dobrú prácu. No napriek tomu to musíte urobiť. Lebo nikto to za vás nikdy neurobí.

focení
 
Vykašlite sa na názory ostatných ľudí
 
Ak je niečo, čo by vás naozaj nemalo zaujímať, tak sú to názory ľudí okolo vás. Napriek tomu, že väčšinou vám zvyknú hovoriť samé hlúposti, určite uznáte samy, že dáte na nich oveľa viac, ako na svoj vlastný názor. Vedeli ste o tom, že je to naozaj chyba? Mali by ste si začať vážiť hlavne váš vlastný názor. Nikto vám nepovie, že je to ľahké. Ale dá sa to naučiť a verte tomu, že aj pomerne rýchlo. Nemusíte sa obávať toho, že vás bude niekto odsudzovať. Nebude. Možno si myslíte, že na to nemáte. Ale určite áno. Každá žena to v sebe má, len sa občas bojí to prejaviť. Takže, čo vy na to? Trúfate si to aspoň skúsiť? Alebo vôbec nie? Neobmedzujte sa.