Koniec aktualizácie klávesnice Swype

·         Keď ste si kupovali nové zariadenie či už smartphon alebo tablet  mali rovnakú klávesnicu teda klávesnicu od Google. Tá však prestala byť pre ľudí zaujímavá a preto si ľudia sťahujú rôzne klávesnice z obchodu Play.
 
Výnimkou nebála ani klávesnica ktorú sme poznali pod meno Swype. Tá vznikla v roku 2013 a mala veľký úspech u používateľov. Bolo obľúbená hlaveň preto , lebo sa dalo v nej nastaviť všetko čo sme potrebovali. Teda farbu klávesnice , celkové rozhranie, emotikons , štýl a motív. 

tablet
 
·         Avšak vývojári ohlásili koniec aktualizácii tejto aplikácie a celkovú podporu. Aplikáciu Swype si naďalej môžeme stiahnuť z obchodu Play od Google . Zatiaľ však nikto nevie do kedy sa tam bude táto aplikácia vyskytovať , no ako som spomínal stále je voľno stiahnuteľná z obchodu Play.
 
Klávesnica Swype ma viac ako 2,5 miliónov stiahnutí , a s toho 4 hviezdičky jej dalo až 1,8 milióna používateľov a celkové hodnotenie má 4,5 čím sa s týmto hodnotením stále najsťahovanejšou a najpoužívanejšie klávesnicou po celom svete. Vývojári neustále kontrolovali hodnotenia od používateľov a vďaka nim stále túto klávesnicu vylepšovali , a vďaka tomu sa stala najsťahovanejšou aplikáciou v súčasnosti.
 
·         Len škoda že sa vývojári rozhodli už neaktualizovať túto aplikáciu. Na jednej strane ich chápem , pretože sa chcú venovať umelej inteligencii ale na druhej strane je to škoda pre užívateľov ktorý si na túto klávesnicou zvykli.

ipAD
 
Avšak nie je jediná klávesnica ktorú v Google Play máme. Nájdeme tam ďalšie kopec zaujímavých klávesníc z rôznymi nastaveniami a rozohraním ktorá Vás možno potešia , a budú mať veľmi príjemné hodnotenie od ostatných používateľov . Klávesnicu môžete hľadať po názvom Keybort kde vám vyhľadá množstvo klávesníc ktoré môžete vyskúšať a nájsť si tú ktorá sa Vám páči a ktorá bude veľkým spoločníkom vo vašom zariadení.