Premýšľate nad tetovaním?


Najrôznejšie vzorce, obrazce, tvary, motívy a farby. Tetovania sa už považujú za bežnú súčasť našej spoločnosti. Ľudia si nechávajú vyzdobovať svoju natrvalo. Problém môže nastať vtedy, keď sa rozhodnete dať si tetovanie, ale poriadne nezvážite všetky jeho následky. Musíte mať vždy na pamäti, že vám zostane na pokožke do konca vášho života.

tetování

Aby ste tetovanie neskôr neoľutovali, mali by ste si teda poriadne premyslieť, aké tetovanie nebudete časom ľutovať. Malo by to byť niečo, k čomu sa vám viažu spomienky, alebo niečo symbolické, čo sa spája s vami, alebo s inou osobou ktorá vám je blízka. Nezabúdajte však nikdy na to, že by malo byť vaše tetovanie skôr symbolické. Predstavte si situáciu, že ste vo vzťahu, v ktorom ste veľmi šťastní. Ste teda presvedčení, že to vydrží navždy. Smutnou skutočnosťou však je, že život je nepredvídateľný, a do rannej kávy nám vie občas zamiešať aj nie veľmi chutné ingrediencie a teda v jednoduchosti- nikdy neviete, čo všetko s môže stať.

Keď sa teda nedajbože s vašim priateľom/priateľkou, s ktorým plánujete budúcnosť rozídete, tetovanie na vašej pokožke zostane. Tento fakt by sa nemusel páčiť v budúcnosti ani vám, ani vašej novej polovičke. Keď už inak nedáte, nechajte si teda vytetovať iba iniciálky, ktoré sa budú dať v budúcnosti prepísať. Vyhnete sa tak prípadným ťažkostiam. Verte, že aj keď teraz nad tým takto nepremýšľate, tetovanie je záležitosť na celý život. Nechcete si ho predsa do smrti vyčítať.

tetař

Ďalšou vecou, na ktorú si treba dávať pozor, ak sa rozhodnete pre tetovanie, je miesto na tele, na ktoré si tetovanie chcete dať. Dobre to zvážte, pretože tetovanie na veľmi viditeľnom mieste by mohlo byť komplikáciou vo vašom budúcom zamestnaní. Exitujú totiž zamestnania, ktoré vyslovenie zakazujú tetovania. Znie to síce zvláštne, ale je to skutočne pravda a nechcete predsa stratiť zamestnanie, kvôli takej hlúposti.