Potešte svoju vyvolenú

Máte vzťah, v ktorom sa obidvaja ľúbite? Záležíte vám na svojej vyvolanej? Ak áno,  skúste jej len tak vyčariť úsmev na perách. Uvidíte že si ju pripútate a už vás nikdy nenechá

polibek
 
Kvety   
Každá žena si predstavuje chlapa, ktorý v rukách drží kvety len pre ňu. Sú krásne, majú pútavú vôňu a žiadna žena im neodolá. Stačí zbehnúť do kvetinárstva a vybrať nejaké vhodné pre tú svoju, poprípade si nechať poradiť od predavačky. Najlepšie je staviť na istotu ružami, avšak je aj veľa iných krásnych kvetov, ktoré by sa jej mohli páčiť. Ak má nejaké obľúbené a vy o nich viete, kúpte jej tie a máte to vyhraté. Niekedy stačí ak jej nejaké odrhnete. Ženy nie sú náročné, len potrebujú vidieť, že vám na nich záleží.
 
Čokoláda
Táto sladkosť je ako stvorená pre ženu. Okrem toho, že jej zdvihne náladu, pôsobí aj ako afrodiziakum, čím potešíte zároveň aj seba. Tak neváhajte a dajte jej z lásky čokoládu. Uvidíte, že sa vám roztopí v náručí. 
 
Pekné slová
Áno, ženy potrebujú aj počuť, to čo k nim cítite. Slová ako „ľúbim ťa“,si najkrajšia“ ženy proste milujú. Čo môže byť krajšie, ako keď sa ráno žena zobudí a jej vyvolený jej pošepká do ucha tieto slová. O to viac to druhé. Tým jej dáte pocítiť, že nemusí mať na sebe kilo makeupu, aby sa vám páčila. Avšak musíte byť úprimní. Klamstvo  sa totiž necení. Vaša polovička by to vycítila a malo by to presne opačný efekt. Niekedy však aj prílišná úprimnosť nie je dobrá. A to v prípade tých nepekných slov. Ak vás náhodou nahnevá, mali by ste voliť slová a hlavne nezvyšovať príliš hlas. Ak by sa takéto niečo  náhodou opakovalo, navždy by ste ju stratili!

romantika
 
Pomoc s prácami   
Ak bývate so svojou priateľkou, či manželkou v spoločnej domácnosti, k tomu patria aj domáce práce. Tie by ste nemali nechávať len na svoju partnerku. V súčasnosti ženy odmietajú byť ženami v domácnosti a ocenia pomoc mužov. Takýmto gestom ju potešíte aj viac ako hocijakým darčekom. Správna žena to ocení.
Milí muži, dúfame, že vám tieto rady pomohli. Neváhajte svoju milovanú obdarovať láskou, venovať sa jej a hlavne si ju vážiť! Ona vám za to „dá svoje srdce.“