Je to ten pravý?

Každé dievča už odmalička túži nájsť toho svojho princa na bielom koni, lásku na celý život a pána dokonalého v jednom.
V hlave už odmalička máme tajné predstavy o svojom vysnívanom rytierovi, vieme vymenovať všetky jeho vlastnosti, no zrazu nám do života vbehne niekto, kto s našimi predstavami nemá absolútne nič spoločné, no aj tak sa mu podarí ukradnúť nám srdce. Potom prichádza na rad otázka, ktorú si vo svojom živote pokladá asi každá osoba ženského pohlavia: „Je to naozaj ten pravý?“
A ako to zistiť?

láska

Musíš sa s ním cítiť naozaj šťastne.A to tak, že si to ani nebudeš uvedomovať. Všimneš si to až potom, ako ťa budú ľudia oslovovať, kvôli tomu, že celá žiariš a usmievaš sa v jednom kuse tým typickým zamilovaným úsmevom.
Dôverovať mu. Nemôže existovať žiadne tajomstvo, ktoré by si mu nezverila. Klamstvá nemajú vo vzťahu a láske čo robiť. Komunikácia je práve to, čo ten vzťah buduje, preto by mala byť vždy úplne úprimná a pravdivá.
Cítiš jeho lásku. A to aj bez toho aby ti to musel hovoriť každý deň. Stačí už len to, že nespustí z teba oči, že sa na teba usmieva keď pracuješ, alebo robíš niečo iné, a obdivuje to, aká si krásna. Že ti zavolá do práce presne vtedy, kedy máš pauzu, pretože ťa počúval, zapamätal si to a chcel počuť tvoj hlas. Cítiš to v jeho dotykoch, objatiach a v bozkoch.

romantika

Zmení sa ti pohľad na svet. Je pravda, že skutočná láska mení človeka k lepšiemu. Z uzavretého a zatrpknutého sa razom môže stať človek, ktorý má lásky a úsmevov na rozdávanie. Zrazu máš pocit, ako by ti nič nechýbalo.
Podporuje teba a aj tvoje záľuby. Nezáleží na tom, že on daný šport nemá rád, že nemusí nejaký štýl hudby, ak sa to však páči tebe, bude ťa v tom podporovať, a nebude ťa od ničoho odhovárať a k ničomu nútiť.
Rozosmeje ťa. Vôbec nezáleží na tom, že prechádzaš nejakou ťažkou etapou života, keď je on s tebou vždy ti pomôže, vždy ťa podrží a hlavne ti vždy vyčarí úsmev na tvári, pretože nenávidí, keď ťa musí vidieť plakať.
„Takže ako sa spozná milujúci muž? No predsa jednoducho! Povedzte mi, kedy bola láska komplikovaná?“