5 spôsobov ako zistiť, že je žena zamilovaná

Muži a ženy sú rozdielny. Tieto rozdiely sa prenášajú aj do oblasti lásky. Môžeme teda povedať, že ženy sa dostanú do zamilovanosti rozdielne ako muži. S rozdielnymi prejavmi, samozrejme. To je dôvod prečo vám prinášame týchto 5 spôsobov akými sa žena prezradí, že je zamilovaná. Tu je náš zoznam:

kráska

1.       Chce a potrebuje vás spoznať bližšie– Aj keď je tento bod pravdivý pre oba pohlavia, ženy majú omnoho väčšiu potrebu vybudovať si mnoho pekných spomienok na niekoho pred tým, ako sa doňho zamilujú. Muži, na druhej strane, potrebujú počiatočnú príťažlivosť viac. Taktiež sa zamilovanosť u žien ešte väčšmi upevňuje čím hlbšie vás spozná.

2.       Potrebuje vedieť čo si myslíte – Estrogén, známy ako ženský hormón, je prepojený taktiež so spomienkami, učením sa abstraktných konceptov apod. Všetko je to o stimulácii mozgu. Žena potrebuje vedieť, že ste schopný hlbokých myšlienok. Ženy sa rýchlo namotajú na rande a zábavné aktivity. Omnoho viac ich ale priťahuje spôsob akým niekto rozmýšľa. Zainvestujte do svojho myslenia, vyplatí sa to.

pár

3.       Potrebuje vedieť, že ste zhovorčivý – Dobrá konverzácia je subjektívna záležitosť. Bez ohľadu na to, ženy potrebujú vedieť, že dokážete nadviazať konverzáciu s kýmkoľvek jednoduchým a prirodzeným spôsobom. Skrze konverzáciu sa napájate na toho druhého.

4.       Potrebuje vedieť, že ste spoľahlivý– Ženy sú biologicky programované na to, aby boli matkami. Potrebujú preto vedieť, že ste spoľahlivý a dokážete sa o ňu postarať a porozumieť jej potrebám na všetkých úrovniach.

dívka

5.       Potrebuje vedieť, že môže byť pri vás sama sebou – Aj keď pravdivé pre obe pohlavia, pre ženy je to úplne vitálna požiadavka. Milujeme ľudí, pri ktorých môžeme byť sami sebou a odhodiť všetky masky, ktoré nám spoločnosť nasadzuje. Nič nie je oslobodzujúcejšie ako všetky tie bremená odhodiť a len tak si velebiť vo svojej pravej podstate.