Vonná sviečka vie spríjemniť atmosféru

Byt

Určite aj vy raz za čas potrebujete oddych v podobe pitia kávičky s vašou obľúbenou knihou. Ale určite vám niečo chýba. Vonná sviečka priam dotvorí atmosféru vášho pohodlia.
Dokonalá vôňa
Máme široký výber vôní čo sa týka vonných sviečok. Môžeme si tak vybrať medzi vôňami bylinnými, rôznymi citrusovými plodmi alebo viac aromatizovanými ako sú napríklad vanilka, škorica, levanduľa.Vonná sviečka.jpg
Prídavok k sviečke
Za taký prídavok k sviečke môžeme považovať rôzne oleje, ktoré sú tiež aromatizovane rôznymi vôňami či už ide o bylinky alebo vône ovocných drevín, existujú však aj vonné oleje pri ktorých nepotrebujeme ohrievať ich náplň aby sa uvoľnila do priestoru. Stačí ak máme nejaké drevené paličky, špajdle, ktoré jednoducho vložíme do oleja a vôňa sa bude sama uvoľňovať do domáceho prostredia.
Sú rôznych druhov
Máme ich naozaj rôznorodé od klasických malých sviečok až po naozaj unikátne skvosty. Väčšinou tie malé sviečky možno zakúpiť len vo väčšom množstve napríklad v balení 10 pack. Tie väčšie sviečky sú v ponuke aj po jednom kuse, pretože sú drahšie a dlhšie vydržia. Tieto sviečky stredných rozmerov možno zakúpiť naozaj výhodne. Ich vzhľad je veľmi krásny, pretože tvoria zaujímavé komponenty. Napríklad taká veľká sviečka v tvare srdca vie naozaj spríjemniť romantickú chvíľu s vašou polovičkou. Mega sviečky slúžia ako dekorácia a to najmä v čase sviatkov ako sú napríklad Vianoce, kde je sviečka dotvorená ako Betlehem alebo iné krásne úkazy.Farebné sviečky.jpg
Urobte svojej polovičke prekvapenie
14. Február je veľmi známy, pretože sa oslavuje Valentín. Pre Valentín je typické pripraviť nejaký darček svojej láske, aby vedela že ju milujete najviac na svete a samozrejme je to aj v opačnom prípade. Prekvapte svoju milovanú polovičku romantickou večerou len pre vás dvoch v atmosfére vonných a dekoračných sviečok.