SVADOBNÝ, SVADOBNÁ, SVADOBNÉ


Svadobné šaty
Nevesta oblečená v nádherných svadobných šatách je tým najkrajším drahokamom na každej svadbe. Samozrejme každá má iný vkus, iné predstavy a každá by sa chcela vydávať v bielom. Možno o tom neviete ale biela je ešte viac výrazná ak ju skombinujete s inou sýtou farbou. Stavte na tmavú bordovú, modrú alebo pastelovo zelenú a skombinujte ich s doplnkami rovnakých farieb.

novomanželé
 
Aj keď na Slovensku je už široká sieť požičovní, ak nemáte obavy skúste si objednať šaty zo zahraničných webových stránok. V konečnom dôsledku na kúpe nič nestratíte, po svadbe sa šaty dajú opäť predať. Budete originálna a neopakovateľná.
 
Kytica
K neveste neodmysliteľne patrí svadobná kytica. Dnes už nie je problémom objednať aj lúčne kvety alebo ak je navyše nevesta šikovná a tvorivá vie si ju vyrobiť aj sama. Alebo si ju môže dať napríklad ušiť.

dekorace
 
Zadajte do vyhľadávača kľúčové slová „saténová svadobná kytica“ a potom už len vyberajte a objednávajte.
 
Pozvánky, oznámenia, menovky
Ďalšia kategória kde sa nemusíte spoliehať iba na služby profesionálov ale môžete si ich vyrobiť vlastnoručne alebo podporiť kreatívnu kamarátku či kolegyňu, ktorá vám ich vyrobí sama.
 
Momentálne letia čipky, saténové stužky a rôzne sušené kvety ako ružičky a levanduľa priviazané k oznámeniu.Ak si na to netrúfate a nemáte ani kamarátku venujúcu sa podobných záležitostiam, využite rôzne handmade portály.
 
Torta
Sladká, krásne nazdobená a najlepšie poschodová. Taká by mala byť svadobná torta. Že veľmi nemusíte torty s plnkou a marcipánom, milujete medovník a neviete ako to skombinovať zo svadbou?
Čo tak si dať upiecť svadobnú tortu z perníka? Na Slovensku sa dajú nájsť veľmi šikovné pernikárky, ktoré sa tomuto remeslu venujú profesionálne a vedia vám vyrobiť svadobnú kazetu plnú mini-medovníkov presne podľa vašich predstáv. Navyše ak takúto tortu hneď nezjete, pri správnom uschovaní ju môžete ochutnať aj o rok.

sladkosti
 
Na požiadanie sa dajú upiecť aj perníčky s menami hostí, ktoré môžete naaranžovať na svadobný stôl alebo zopár kúskov, ktoré priložíte k výslužkovým zákuskom.