Prečo nakupovať s Aliexpressom?

Nie každý má čas tráviť hromadu hodín v teréne a behať od jedného obchodu k druhému, aby čo najvýhodnejšie nakúpil. Väčšina z nás má dlhú pracovnú dobu, po ktorej zvládneme tak maximálne nákup potravín a rýchlo ideme domov, kde nás čakajú ďalšie povinnosti. Deti a manžel majú hlad, je potrebné napísať domáce úlohy, trochu upratať a snáď už príde aj vytúžený odpočinok, u ktorého sme niekedy schopní aj zaspať. Prečo si teda neuľahčiť aspoň niekedy nákupy napríklad darčekov k narodeninám alebo Vianociam?
plná peněženka

Ide o vec voľby

Aliexpress je katalóg čínskych výrobcov a predajcov, ktorý sa snaží zjednotiť ich čo najviac na jednom mieste. Nájdete tu rôzne druhy tovaru ako napríklad autá, elektroniku alebo záhradný nábytok. Vo väčšine prípadov tu nakúpite lacnejšie a kvalitnejšie ako kdekoľvek inde, stačí sa jednoducho zaregistrovať. Môžete sem vkladať aj vaše recenzie na tovar.

Rady, tipy, nápady

Ide v podstate o obrovské trhovisko, kde môžete jednať o výške ceny za tovar, po ktorom túžite. Stačí si ho pridať do takzvaného wish listu a budú vám chodiť správy o tom, či sa cena znižuje. Takto si môžete počkať na vami akceptovateľnú hodnotu a až potom službu kúpiť. No nie je to úžasné?
Ak sa potrebujete na čokoľvek opýtať, môžete sa zapojiť do početných diskusií, kde vám radi poradia.

Keď zistíte, že vám nesedí napríklad veľkosť oblečenia, ktorú ste si objednali, môžete ich dať na predaj v Aliexpress bazáre.
Niektorí sme ešte len začiatočníci, nájdeme tu aj veľké množstvo rád, ako sa orientovať pri nákupe tovaru. Keď vyhľadávame podľa názvu, mali by sme si všímať hodnotenie tovaru, ktoré je vyjadrené počtom hviezdičiek. Tak zistíme, koľko zákazníkov si vec zakúpilo a ako s ňou boli spokojní.

Pod ním je uvedená cena tovaru, kde je označená aj zľava a uvedené ako dlho ešte bude platiť. Sú tu aj prídavné informácie, či sa jedná o cenu za balíček alebo kus. Pre získanie väčšie zľavy môžete využiť bulk price, kedy pri objednávke viac ako dvoch kusov zaplatíte menej. Buď je zobrazená čiastkou alebo v percentách. Ďalšou možnosťou pre získanie zľavy je nákup cez váš mobil či tablet, kedy stačí naskenovať príslušný QR kód.
Doprava je označené výrazom Shipping a v pravom hornom rohu pod slovíčkom Ship to nájdeme vlajku nášho štátu.
internetový nákup
Zakaždým tu nájdete podrobné informácie o pôvode a produktu samotnom.
Prajeme vám veľa radosti a úspešný lov pri vašich nákupoch z domova.