Muži milujú autá

A samozrejme, jednou  z najzaujímavejších a najpríťažlivejších  hračiek pre väčšinu mužov je auto. V detstve chlapci nosia autíčka sebou všade po vreckách  a keď chlapi vyrastú, nosia ich autá.

audi

My ženy, dokonca aj tie, ktoré rady  jazdia, nerozumieme úplne mužskej vášni pre autá. Auto pre človeka je oveľa viac ako objekt, ktorý poskytuje pohyb z miesta na miesto. Toto je hobby, status, sloboda. To je konečne to, na čo človek môže minúť peniaze s pocitom potešenia. 

Samozrejme, že muži milujú aj ženy .Láska k autám je iná. U mužov je to ďalšia láska. Majú úprimnú naozajstnú a nepredstieranú vášeň pre svoje autá. 
 
Jednoznačná odpoveď, prečo ľudia milujú svoje autá, neexistuje. Čo je to :

  • rýchlosť,
  • výkon,
  • robustnosť,
  • prepych,
  •  sloboda?

 Samozrejme, pri výbere automobilu muži venujú veľa pozornosti technickým vlastnostiam: dávajte pozor na prevodovku, výkon motora, ovládanie, bezpečnosť. Darčekom pre svoju lásku túto pozornosť určite nevenujú. Vyberajú si nie auto, ale Auto . Symbol mužského ega.

sportovní auto

Auto pre muža je jednou zo zložiek úspechu a prestíže. Stroj môže zdôrazniť stav človeka a tým doplniť jeho obraz úspešného podnikateľa alebo super vrcholového manažéra. Čím drahšie je auto, tým väčšiu dôveru človek cíti. Tu je ďalší dôvod: auto je najlepší spôsob, aby muž mohol prejaviť svoje postavenie pred ženským pohlavím bez slov. 

 Je to láska založená len a len na potešení !Táto  bezpodmienečná láska, ktorá na oplátku nevyžaduje nič. Človek jednoducho miluje auto, pretože auto je to, čo je. Auto robí svoju prácu a človeka poteší. V minútach, keď sú spolu, existujú len on a auto. Auto je skutočným zdrojom adrenalínu!  

Všetko v aute je vykonané starostlivo, až do najmenších detailov. A výsledkom  je pre mužov  majstrovské dielo Tu je dospelá hračka pre dospelého! Čím väčšie a silnejšie tým lepšie. Strácame sa v technických pojmoch , ktorými nás naši muži zahŕňajú pri vysvetľovaní  o svojom miláčikovi- o aute. Očká im žiaria jedná radosť.

Je jasné, že takéto potešenie je drahé a nie každý si to môže dovoliť. A predsa môžem s istotou povedať, že láska mužov k autám  nezávisí od ceny auta.