Keď už len čakáte na Vianoce

Maličkosti, maličkosti, maličkosti. To je niečo, na čo myslíte, ale je to aj niečo, na čo sa ľudia často vôbec nepozerajú. Existujú preto len dva typy ľudí. Tí, ktorí sa zamerajú na to, čo je naozaj veľmi dôležité ale veľké, majú svoju vlastnú pravdu, ale tí, ktorí vidia najväčší význam v maličkostiach si tiež myslia hlavne to svoje. Najlepšie je, keď si nájdete niečo medzitým a niečo v tom. Dobrým medzibodom je to, keď sa napríklad pozriete na dominantu vášho domu. Antikorove zabradlie je určite presne toto isté. Verte tomu, že možno aj presne táto vec spôsobí, že sa na jedno alebo na druhé budete pozerať úplne inak.

zábradlí na schodech

VERTE SVOJMU ÚSUDKU
Ak máte pocit, že by ste to chceli nejako predsa len vylepšiť, mali by ste sa pozrieť aj na to, aké sviatky prichádzajú. Keď idú Vianoce, môže sa to stať naozaj niečím poriadnym a niečím neuveriteľným. Pretože keď urobíte všetko preto, aby boli veci krásne a žiarivé, chcete, aby to videli aj ostatní ľudia a kvôli tomu si ich dáte aj na balkón a dáte ich aj na svoje schody. A budete sa tešiť z toho, že ste si tam dali svietielka alebo girlandu. Takže je jasné, že to má aj estetickú funkciu.

autobus

TEŠTE SA Z TOHO, ČO MÁTE
Aj keď vám je možno jasné, že niektoré veci sú lepšie a krajšie, ako by ste si mysleli a možno ešte viac. Takže, čo si o tom naozaj myslíte? Nakoniec je to pre vás presne to podstatné, pretože keď prídu Vianoce, je to naozaj krásne a môžete si byť istý, že balkón, schody a terasa, bude to najlepšie a najkrajšie. A verte tomu, že nakoniec to bude lepšie a nakoniec sa možno zameriate na to, že veci môžu byť naozaj, ale skutočne super a úžasné. Teraz už musíte čakať na to, aby ste boli spokojný. A možno postačí len čakať na Vianoce a na ďalšie veci. Teraz už stačí len úplná maličkosť a verte tomu, že to bude krásne. Lepšie veci ste si naozaj nemohli priať.