Čo takto skúsiť tantrickú masáž?

Čakáte od masáže niečo viac, než len telesnú regeneráciu? Chcete sa po nej cítiť sviežo takisto po emočnej stránke a zbaviť sa pritom viacerých blokov, ktoré vás ťažia? V takom prípade sa oplatí skúsiť to, čomu hovoríme tantrická masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/.

Ako už možno viete, táto je vo viacerých spôsoboch viditeľne iná, než tá klasická. Cieľom tantrickej masáže je totiž citlivo zaobchádzať so sexuálnou energiou a tým pádom priniesť človeku veľmi príjemné pocity. A to aj bez toho, aby prišlo k pohlavnému styku! Práve preto je niekedy označovaná aj ako senzuálna a niekto by ju dokonca mohol prirovnať k erotickej. A vo svojej podstate je to pravda, hoci ako už bolo povedané, cieľom tu nie je sexuálny styk, ale uvoľňujúca masáž v spoločnosti sympatickej masérky.

ruky, masáž

  • Masáž, ktorá ale so sebou prináša nahotu a tiež dotyky v oblasti intímnych partií. Pretože práve tieto miesta pociťujú senzuálne dotyky najviac intenzívne.

A čo sa týka osoby, ktorá tieto postupy môže vykonať, máme na výber niekoľko možností. Tou prvou je situácia, kedy jeden z partnerov ovláda jej základy a postupy. V takom prípade si ju pár môže dopriať hocikedy, vo svojom súkromí. Môže slúžiť ako milenecká predohra a niekedy dokonca ako hodinová náhrada sexuálneho styku, kedy sú však už vyžadované lepšie znalosti týchto techník.

Tantickú masáž potom poskytujú aj súkromné masérky, čo sa zaoberajú práve tantrickými technikami a tieto sa dajú skontaktovať najčastejšie cez publikovaný inzerát.

sexi žena, pohľad

A do tretice tá najčastejšia a z istého hľadiska asi najlepšia možnosť- návšteva špecializovaného tantra salónu, čo sa nachádza v našom hlavnom meste, v Bratislave. Máte to služby so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane súkromných a relaxačných priestorov a samozrejme sympatického personálu. Základom je tu čistota a hygiena, preto zakaždým nechýba ani úvodná kúpeľ.