Čo na nás muži nenávidia

Sexi šatôčky, sexi pohľady, make up. Sú toto naozaj veci, ktoré sa na nás mužom páčia? Alebo sme si ich umelo vytvorili v hlave my a v snahe sa zapáčiť robíme chyby, ktoré mužov odpudzujú? Možno majú radi typy žien od vedľa a my sme sa celé roky snažili robiť zo seba sexuálnu dračicu a sebavedomú femme fatale. Niektoré ženy naopak mužov nenávidia a zariadili si život po svojom. Ale väčšina žien túži po mužskej spoločnosti, živote vo dvojici, rodine a objatí v ťažkých životných situáciách. Preto by sa mali vyvarovať niektorým veciam, ktoré na nás muži nemajú radi.

spor

Myslíme si, že krása je to najdôležitejšie a celé hodiny sa prezeráme v zrkadle. Zakrývame make upom aj tie najmenšie chybičky krásy. Chodíme na kozmetické úpravy. Ale prehnané zameranie sa na sebe samú je práve vec, ktorú muži nemajú radi. Oni sú predsa z inej planéty a nevidia malé nedostatky, ktoré sa nám v zrkadle javia ako obrovské chyby.

Muži radi dobíjajú ženy a chceli by mať vo svojom náručí princeznú. Sú žiarliví a to platí aj na mužov, ktorých ste poznali v minulosti. Preto sa im veľmi nechváľte koľko chlapov ste už mali v posteli, aké skvelé boli vaše sexuálne výkony a ako si sex užívate. Teda ak túžite po naozajstnom vzťahu a nie po posteľovej epizóde.
Hlavne na začiatku vzťahu nespomínajte, že je svadba váš životný sen. Ak ho chcete dostať do chomúta, musíte ísť na neho postupne a nie dávať najavo po prvých rande, že je ten pravý a už sa vidíte pred oltárom s ním. Ukážte mu, že ste sebavedomá, máte svoj vlastný život a jeho beriete len ak príjemné doplnok vášho doterajšieho života. Uvidíte, že on sám začne o vašu priazeň bojovať a bude vás chcieť získať na celý život.

ruce

Muži chcú byť samci a preto neznesú vedľa seba ženy, ktoré sa hrajú na drsniačky. Fajčia viacej ako on, vedia sa opiť na mol a nadávajú ako posledný pohan. Žena by mala byť tou nežnejšou polovičkou a k tomu sa aj adekvátne správať. Hulváctvom a pozérstvom môžete získať pubertiaka a nie naozajstného chlapa. Ukážte mu svoju citovú stránku a že potrebujete oporu, on sa vo vašom náručí rád roztopí.
V neposlednom rade chlapi nemajú radi vypočítavosť a hry. Ak sa stretávate s dvomi mužmi naraz, chcete v ňom vzbudiť žiarlivosť, plánujte mu život a zahrávate sa s ním, koniec nenechá na seba dlho čakať. Úprimnosť a otvorenosť je to, čo ho očarí.