Chcete aj vy skúsiť tantrickú masáž na vlastnej koži?

Ak je reč o masážach, bola by chyba zostať v tom názore, že všetky masáže sú viac menej podobné a že sa podobajú tej klasickej. Pretože v skutočnosti je tu možnosť zažiť aj tú, ktorá je o poznanie vzrušujúcejšia, atraktívnejšia a pracuje dokonca aj s našou sexuálnou energiou. A práve kvôli tomu je význačná tým, že prináša dokonalé telesné aj emočné uvoľnenie.

masážna miestnosť, postele

Hlboké pôžitky a veľmi príjemné uvoľnenie, ako už asi niektorí tušíte, reč je jedine a len o tantrickej masáži, ktorá je svojimi postupmi a účinkami skutočne originálna. Na druhej strane sa ale nie je nutné báť, že ide o niečo úplne iné, zvláštne a nepoznané, pretože v stručnosti si pod ňou môžeme predstaviť kombináciu klasickej masáže s tou erotickou. Z pohľadu bežného laika.

Z pohľadu tých, čo sa touto témou zaoberajú a tých, čo tantrickú masáž už skúsili či ju navštevujú pravidelne, to zas je o dosť bohatší zážitok, ktorý sa nedá tak presne zadefinovať a opísať slovami.

Predstavte si preto, ako z vás spadnú všetky starosti a stres a sympatická masérka sa vám asi hodinu venuje so svojimi senzuálnymi dotykmi, ktoré ak sú praktizované správne, tak dokonale odstraňujú všetky telesné aj emočné bloky.

erotika, ženské telo

Pozornosť sa pri senzuálnych dotykoch venuje celému telu a špecifickým znakom tantrickej masáže je, že nevynecháva ani hlavné erotogénne body a intímne partie. Cítiť sa pritom dajú dôležité vibrácie a v stručnosti tu ide hlavne o to, aby sa čo najefektívnejšie pracovalo so sexuálnou energiou, vďaka ktorej sa dajú odstrániť vyššie spomenuté bloky, čo zbytočne zaťažujú naše telo a myseľ. Pracuje sa s intenzívnosťou sexuálneho napätia a v závere nie je neobvyklé, ak príde k orgazmu. Je to prirodzené, hoc takéto uvoľnenie spravidla prichádza až pri konci masáže.

Tantra bratislava https://www.tantradiamond.sk/ zvyčajne ponúka rozmanitý výber zaujímavých techník a masáží, ktoré s tantrou súvisia a nechýba pri nich napríklad ani body (masáž telom).