Ako si ho obkrútiť okolo prsta

Muži sú hlavou rodiny, ale ženy sú tie, ktoré tou hlavou krútia. Potrebujeme ich k životu, ale je pravda, že vo väčšine prípadov sú to bytosti nepraktické a my ženy im preto musíme pomáhať prežiť v tomto svete. Ak ste aspoň trochu herečkou, podarí sa vám ich dostať vždy tam kam potrebujete vy. Je veľa fígľov akými od neho dostanete po čom túžite. Je len na vás a vašej intelingencii ako sa k tomu dopracujete.

vaření

  • Malé pomasírovanie ega a on vám bude ruky lízať ako poslušný psíček. Oceňte jeho schopnosti, pochváľte ho za úspechy v práci a poďakujte sa mu ako krásne sa o vás stará.
  • Snažte sa prijať aký je a nemeňte ho. Majte strpenie s jeho koníčkami a malými zlozvykmi. Keď uvidí, že ho máte radi takého aký je, iste vám dá všetko po čom túžite. Najhoršie čo by ste mohli spraviť je zakazovať mu priateľov a občasný pohárik.
  • Tak ako nemeníte jeho, nemeňte sa ani vy. Buďte uvoľnená, ženská, priateľská a hlavne nehrajte ženské hry. Milým úsmevom a stabilnou povahou dosiahnete viac ako hereckými výbuchmi. Mužov unavuje striedanie vašich nálad a pri takýchto ženách často utečú k inej.

jídlo

  • Počúvajte hoa zároveň mu preukážte, že obdivujete jeho názory a myšlienky. Samozrejme ak nie sú úplne v rozpore s tými vašimi. V tom prípade mu pokojne argumentujte. Muži majú radi inteligentné ženy, ktoré vedia prejaviť svoje názory v príjemnom rozhovore.
  • Buďte občas tajomné. Nemusíte mu vešať všetky starosti a radosti na nos. Nechajte si svoju tajomnú komnatu, do ktorej ho vpustíte za odmenu.
  • Prekvapujte ho. Stereotyp ubíja. Zájdite si ku kaderníkovi bez toho, aby o tom vedel a uvidíte jeho príjemné prekvapenie po návrate z práce. Alebo si kúpte peknú spodnú bielizeň a čakajte ho večer iba v nej a sexi lodičkách.
  • Nesnažte sa, aby na vás neustále žiarlil. Nehovorte mu všetky detaily o svojich predchádzajúcich partneroch. Poteší ho ak ste v spoločnosti obdivovaná, ale neflirtujte s každým v okolí.