Zdravý životný štýl s duolife

Duolife sa orientuje v oblasti zdravia a je vhodná pre športovcov aj bežných užívateľov čiže pre každého, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie. Zákazníci si môžu vybrať z troch druhov produktov na slovenskom trhu – prvá kategória zahŕňa potravinové doplnky ako zmes minerálnych látok a vitamínov vo forme sklenených fliaš. Druhá kategória sa orientuje na vyriešenie konkrétneho zdravotného problému a ponúka výživové doplnky formou toboliek. Poslednou skupinou sú kvalitné kozmetické prípravky – starostlivosť o pleť, vlasy či telo. DUOLIFE uplatňuje zásady zdravého životného štýlu, medzi ktoré patrí zachovanie biologických parametrov výrobkov, pretože pri ich výrobe nie sú používané žiadne konzervačné látky.

duolife product

Zároveň ide o produkty vyrobené bez geneticky modifikovaných komponentov, bez obsahu pesticídov a herbicídov. Dokonalá ochrana produktov pred svetlom a vonkajším vplyvov je dosiahnutá balením v 100% prírodných, sklených fľašiach. Pri všetkých produktoch je zaručený stupeň paskalizácie, to znamená zachováva sa sterilné prostredie produktu. V neposlednom rade produkty obsahujú zmes účinných organických látok, ktoré sú svojím zložením blahodarné pre organizmus. Doplnky sú overené a registrované Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky od roku 2017.

duolife product II

Okrem spokojných zákazníkov o kvalite produktov svedčí mnoho ocenení – dvakrát ocenenie Zlatý Otis, ktoré je udelené komisiou lekárov a farmaceutov. K najpredávanejším výrobkom patrí DuoLife Collagen – kolagén zabezpečujúci zdravú pokožku, nechty, vlasy a kosti. Nájdete ho za cenu 35€ za 750ml. Často vyhľadávaný je aj napríklad sirup na posilnenie detskej imunity – DuoLife Sunvital v cene 17€ za 150 ml. Tieto produkty sú vyhľadávané a pozitívne hodnotené zákazníkmi, ktorých pozitívne recenzie si môžete prečítať na príslušnej webovej stránke. Môžete tiež využiť vernostný program – pri registrácii máte možnosť získať 100 bodov a uplatniť si zľavy na ďalšie nákupy vo výške 30%. V prípade záujmu využite možnosť e-shopu, kde získate aj potrebné informácie o produktoch vrátane cenovej ponuky.