Po čom túži každá žena?


1.       Krása
Jedinečnosť a krása v jednom je snom každej ženy, no nie každej Boh nadelil toľko, že by mohla druhým rozdávať. Sem tam sa nájde nejaká nedokonalosť na pleti v podobe akné alebo vzniknutých jaziev z puberty, kedy vytláčanie vyhrávalo nad kozmetikou. Riedke vlasy, malé mihalnice, povypadávané obočie – tieto tri kombinácie vedia nejednu ženu poriadne pobúriť. Chvalabohu, že sa ľudia vynašli a vymysleli microblading !

modelka

2.       Oblečenie
Čo si dnes vezme žena na seba musí premyslieť ešte večer dopredu, inak ráno hrozí obrovská kolízia a neskorý príchod do práce. Našťastie sú ženy vynaliezavé stvorenia, ktoré si nájdu na všetky svoje omeškané príchody výhovorku. Šatstvo si jednoducho musíme vyberať podľa dnešnej módy a sveter od babičky tak ostáva, chudáčik, pohodený niekde v skrini. Je dôležité mať vkus, niektoré ženy to bohužiaľ nevedia a zladia sa podľa najhorších predstáv Maroša Kočišíka. Ak vám toto meno nič nehovorí, slovné spojenie Nákupné maniačky by malo dať už väčší význam. Tam uvidíte všetky omyly, ktorých sa radšej vyhýbajte.

3.       Mladosť
Ó nie, na vlasoch ste objavili strieborný vlas, a nie jeden ! Sem tam nejaká vráska, mejkap už nedokáže zakryť nedostatky a váš vek sa začína na vašej pleti postupne odzrkadľovať. Chýbajú vám časy, kedy ste boli mladá a krásna, bez jednej vrásky na čele. Žena je však tvor veľmi zvedavý a rýchlo si nájde spoľahlivý produkt na spomalenie starnutia, však ?

4.       Muž
Nie že by bola žena nesebestačná bytosť, no bez muža to skrátka nefunguje. Je potrebné mať pri sebe osôbku, na ktorej vám záleží a ktorá vám vo vašich ťažkých chvíľach veľmi pomôže. Síce trpia nedostatkami a niekedy nám ich návyky pripomínajú skôr zvieratko ako človeka, mužov prosto milujeme. Kto by nám predsa zniesol aj modré z neba, keď nie náš muž ?

blondýna

5.       Domáce zvieratko
Všimli ste si niekedy vonku, koľko denne stretnete psíkov ? A všimli ste si tiež, že vôdzka sa končí väčšinou v ruke ženy ako muža ? Nemusí to tak presne byť v každom meste alebo obci, no je preukázané, že ženy majú prirodzený vzťah k zvieratám a ako budúce matky sa o ne vedia aj starostlivo postarať. Čo vám môže nakoniec liezť na nervy je fakt, že v spoločnej posteli nesmie chýbať jej milovaný chlpáčik.