Naplňte kôš dobrotami a darujte oslávencovi

Prísť na oslavu s prázdnymi rukami je neúcta voči oslávencovi a pritom sa nemusíte trápiť s vymýšľaním drahých darov, darčekovým košom nikdy nič nepokazíte. Obsahuje totiž viacero druhov tovaru od pochutín cez delikatesy až po alkohol a každý z nich môže byť prispôsobený vkusu obdarovaného.

91D8sNlwO4L._SL1500_

Internetové stránky ponúkajú množstvo tovaru, vybrať si tam dokáže každý. Nájdete tam aj ponuku darčekových košov, ktoré sú už pripravené na predaj alebo si zákazníci môžu kúpiť prázdny kôš a obsah vyberú sami. Ak oslávenca poznáte, dokážete splniť jeho tajné priania a vybrať také delikatesy, ktoré mu vyhovujú a má ich rád. V ponuke sú koše napríklad s bezlepkovými potravinami, kôš pre ženu či muža, luxusný kôš, francúzsky, raw či mexický a podobne. Vyznávačom domácich regionálnych potravín urobí radosť kôš plný týchto dobrôt od našich výrobcov a producentov. Takisto je možné zohnať aj darčekový kôš delikatesy z najvzdialenejších končín sveta a naplniť nimi kôš. Koše sú na výber rôzne, prútené prírodnej farby, modré, čierne, štvorcové či oválne s obručou alebo bez nej. Záleží pre koho je určený a podľa toho sa treba aj rozhodnúť.

delivery-1417310_640

Objednávku koša urobíte jednoducho prostredníctvom eshopu, kde si na stránke v pohodlí domova povyberáte všetky produkty, samotný kôš aj dizajn balenia, všetko zadáte do objednávky a už len čakáte na donášku priamo domov. V prípade, že chcete, aby bol darčekový kôš zaslaný rovno oslávencovi, treba už pri jeho objednávaní zadať dodaciu adresu a za kôš zaplatiť kartou. Predajca všetko pripraví a pošle na uvedenú adresu, nezabudnite však uviesť aj telefónne číslo adresáta, aby sa s ním kuriér mohol spojiť. Pripojiť môžete aj venovanie či krátky text. Obchod dokáže kôš doručiť aj expresne rýchlo, to znamená v nasledujúci pracovný deň.

Tento spôsob obdarovania je maximálne vhodný aj v prípade, ak sa potrebujete zavďačiť zamestnancovi či zapôsobiť na obchodného partnera. Poteší každého a určite si ním neurobíte hanbu.