Dlhé letné šaty na výnimočnú príležitosť aj na každý deň

Čo si obliecť na záhradnú party v teple, pri 30 stupňoch? A čo si obliecť do práce? Odpoveď na obe otázky sú dlhé letné šaty. Takýto typ šiat sa hodí naozaj na každú príležitosť. Či už ste sa rozhodli ich zvoliť naozaj do práce alebo na oslavu či party, nič nepokazíte. Vždy treba zvoliť len vhodné doplnky, aby váš outfit doplnili tak, aby sa hodil k danej príležitosti. Ako teda správne nakombinovať všetky doplnky, aby spolu ladili a boli vhodné na príležitosť, na ktorú sa chystáte? Treba vyberať s citom a opatrne.

bílé šaty

Dlhé letné šaty na party či oslavu

V závislosti od toho aký typ oslavy či party to bude, treba zvoliť aj dlhé letné šaty a doplnky. Oslavy sa môžu niesť v rôznom štýle. Teraz veľmi obľúbený folklórny štýl nie je pre dlhé letné šaty žiadny problém. Je vhodné si zabezpečiť jednofarebné dlhé šaty buď biele, modré alebo červené a k tomu už doladiť len folklórny opasok, čelenku, vhodné topánky. Nikdy nezabúdajte ani na partnera. Toho je tiež vhodné doladiť k vám. Ak sa chystáte na menej formálnu oslavu netreba to preháňať a k šatám si pokojne môžete dať aj sandáliky a pekné náušnice, ktoré dotvoria váš celkový dojem. Ak sa chystáte na oslavu, kde sa vyžaduje formálnejšie oblečenie, dlhé letné šaty pokojne skombinujte so zlatými lodičkami, kabelkou, výrazným náhrdelníkom alebo náušnicami. Jednoducho s niečím, čo bude vyzerať dobre a okúzľujúco. Dlhé letné šaty sú naozaj outfit, ktorý je možné kombinovať na mnoho spôsobov. Pokojne aj na ten pracovný.

dlouhé šaty

Dlhé letné šaty aj do práce? Prečo nie

V letných horúčavách nie je žiadny problém obliecť si dlhé letné šaty. Zdalo by sa, že v dlhých šatách vám bude počas pracovného dňa teplo, ale opak je pravdou. Mnoho modelov je veľmi ľahkých a priedušných, preto s dlhé letné šaty veľmi vhodnou alternatívou na leto. A to nehovoriac o tých krásnych farebných vzoroch, ktoré sú pre leto ako stvorené. Jednoducho dlhé letné šaty nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Mnoho skvelých tipov a šiat nájdete na https://www.glashgirl.sk/.