Tipy ako kúpiť ten správny tablet


Cena
             Je dôležité si uvedomiť, že treba radšej zainvestovať, ako kúpiť ten najlacnejší. Drahšie tablety väčšinou dlhšie vydržia, ale zas treba dbať aj na to aby ste si ceny dobre porovnali. Každý obchod ponúka iné ceny a vždy sa dá ten istý typ nájsť aj za lacnejšie.

technologie

Veľkosť
             Zvážte spôsob, akým sa tablet bude používať. Je potrebné, aby sa vám zmestil do kabelky, alebo je určený pre niekoho so zlým zrakom? Veľké obrazovky nie sú vždy najlepšie, ale závisia od individuálnych potrieb. Okrem toho, čím väčšiu obrazovku tablet má, tým býva drahší.

Životnosť batérie
             Keď už máte vybraný typ tableta, skontrolujte životnosť jeho batérie. Odhady spoločnosti nemusia dodržať to, čo môžete očakávať pri bežnom používaní, takže on-line recenzie môžu byť užitočným zdrojom informácií. Vzhľadom na to, že jedným z hlavných prínosov tabletu je jeho ľahká prenosnosť, je dobré vedieť, ako dlho ho môžete používať na cestách.

tablet

Vlastnosti
             Najlepšie je vedieť, čo presne máte v úmysle robiť s tabletom, aby ste sa vyhli plateniu za funkcie, ktoré aj tak nikdy nepoužijete. Nemá zmysel kúpiť tablet, ktorý podporuje funkciu 4G, ak žijete v oblasti, kde nie je k dispozícii. Tiež nie je dobré kúpiť úplne najprepracovanejší tablet, keď všetko, čo chcete na ňom robiť, je štandardné prehliadanie webových stránok. Toto je oblasť, kde sa náklady môžu znížiť, za predpokladu, že viete presne na čo budete tablet potrebovať.

blok

Operačný systém
             Hlavným rozhodnutím je, či sa rozhodnete pre Android alebo iOS. Môže to vyzerať ako ťažká voľba, ale do značnej miery závisí od toho, ktorý z nich už používate. Ak máte počítač Apple alebo iPhone, tablet iOS bude pre vás o dosť lepší ako tablet so systémom Android. Opačne to zas platí pre vlastníkov systému Android. Aj keď je možné prepojiť Android a iOS, môže to byť veľmi zložité. Ak chcete byť schopní ľahko synchronizovať kalendár, hudbu a fotografie vo svojich zariadeniach, uistite sa, že si vyberiete ten správny systém.