Nadýchnite sa!

s set=UTF-8″> Problém s erekciou Lacne Generika je vážnym problémom. To ale asi viete aj bez toho, aby som vám o tom musel hovoriť. Do podobnej situácie som sa pred časom dostal aj ja. Spočiatku som bol zo všetkého poriadne vykoľajený, no potom som si uvedomil, že plakanie nad rozliatym mliekom, naozaj nikomu nepomôže. Tak som sa začal zaujímať o rôzne, menej tradičné, spôsoby, ako s problémami s erekciou úspešne bojovať. Zaujalo ma síce viacero riešení, no jedno z nich, bolo naozaj sympatické. A práve o toto riešenie, sa s vami rád podelím. Muž a žena v zimnom oblečení stoja vonku v horách

Čerstvý vzduch to vyrieši

Ako pravdepodobne viete, hlavným problémom pri poruchách erekcie je to, že nemáte dostatočné prekrvenie v intímnych partiách. Samozrejme, že existujú aj iné dôvody, no tie teraz necháme bokom. Ak i vaše problémy pramenia práve z toho, že nedochádza k správnej cirkulácii krvi vo vašom tele, vyskúšajte pravidelne praktizovať jednu veľmi jednoduchú vec. Začnite sa hýbať na čerstvom vzduchu.
Dôležité je naozaj to, aby ste športovali vonku a nie v byte alebo v posilňovni. O prekrvení organizmu totiž do veľkej miery rozhoduje to, čo dýchate. Bez dostatočného prísunu kyslíka do tela, je úplne normálne, že krv neprúdi tak, ako by mala. Muži v športovom oblečení bežia do kopca
Ja som začal pravidelne behať, vonku som taktiež cvičil pilates. Mimochodom, práve pilates mi v tomto smere nesmierne pomohol. Ak patríte do tej kategórie mužov, ktorí tento druh cvičenia vnímajú ako vyslovene ženskú záležitosť, tak ste na veľkom omyle. Toto cvičenie dokáže urobiť zázraky aj s nami – chlapmi.
Venovať sa môžete akejkoľvek pohybovej aktivite. Základom je to, aby ste ju vykonávali vonku, teda na čerstvom vzduchu. Centrum mesta alebo bežecká trasa popri rušnej ceste, t nie sú úplne ideálne miesta. Vhodnejší je les alebo lúka, no a ak nemáte inú možnosť, tak aspoň mestský park.
Dôležité je aj to, aby ste dýchali správne. Nie je na škodu, ak si osvojíte niektoré základné techniky dýchania, ktoré vôbec nie sú komplikované. Tak vám na vašej ceste za zlepšením erekcie držím palce.