Funkčné a dizajnové pánske peňaženky

Aj muži potrebujú svoju peňaženku. Na rozdiel od žien si v prvom rade nepotrpia na luxus, ale najmä jej funkčnosť a organizáciu vnútorného priestoru.

Pánske kožené peňaženky Diverseshop ich určite zaujmú. Sú vyrobené z pravej kože, ktorá je vysokej kvality a odolnosti. Všetky ponúkané prevedenia pôsobia elegantným dojmom a sú vhodné takmer pre každého muža. Zaujmú svojou funkčnosťou, dostatočne veľkým vnútorným priestorom a jeho funkčnou organizáciou. Majú dostatok priehradok a úložného priestoru na ukladanie kariet, vizitiek a drobných poznámok. Ich cena záleží od použitého materiálu, veľkosti a celkového prevedenia.

leather-3181966_640

V ponuke sú rôzne tvary, veľkosti a viaceré typy organizérov vnútorného členenia. Každý muž si určite vyberie tú svoju po vyhodnotení individuálnych požiadaviek.

Ponúkané farby sú rôznorodé. Najväčšej obľube sa tešia čierna a hnedá farba. Ich doplnenie tmavomodrou, bordovou, zelenou, prípadne inými farbami pekne vynikne. Pánska kožená peňaženka zaujme aj okolie a upúta pozornosť.

Zapínanie peňaženky je dôležité. V ponuke nájdete klasické prekladacie peňaženky, zatváranie cez obidve strany alebo zipsové. Niektoré sú natoľko funkčné, že obsahujú pevný držiak na pero, čo muži iste ocenia. Vyberať si môžete z lesklej, matnej kože a mnohé z nich majú vkusnú koženú potlač..

Podľa typu osobnosti, aktuálnej potreby, typu a štýlu si viete vybrať menšie peňaženky na drobné mince, ktoré majú mimoriadne funkčné priestorové prevedenie. Sú vhodné aj pre športovcov, na bicykel, do auta alebo inú športovú aktivitu. Do spoločnosti je vhodná klasická čierna elegancia, v lesklom alebo matnom prevedení.

briefcase-161032_640

Kvalitnými koženými doplnkami aj vrátane koženej peňaženky muž rád preukazuje svoj status. Muži obľubujú kvalitné a funkčné kožené výrobky, ktoré vyzdvihujú ich mužnosť a zároveň im dávajú pocit mužskej elegancie.